Milyonlarca kelime kafamın içinde uçuşurken, oraya buraya yazamadığım, kimseye söyleyemediğim şeylerin varlığı beynime ve yüreğime fazla geliyordu ve yine aldım bu sanal günlüğü elime...

16 Aralık 2012 Pazar

Hazal Kaya Şişmanlamış

Vay efendim gündeme bakınız.. Hazal Kaya çok kilo almış ıyyyy nasıl olur ya koskoca Hazal Kaya bebek gibi kız nasıl kilo alır böyle.. Bende Behzat Ç'nin profilini doğru düzgün insanlar oluşturuyor sanıyordum ama dün twitterdan gördüğümüz gibi pekde profil öyle değilmiş.. Ay Hazal nasıl kilo almış! Aşk-ı memnu da bir eli yağda bir eli balda iken bile böyle değildi! Ayyy İnanmıyorum tosun gibi olmuş! gibi ve daha bir çokları..
Be aklı kısa insanlar size ne yahu? Ayrıca şişmanlasa ne olacak? Belki depresyona girdi *benim gibi* belki ilaçlar şişmanlatıyor *benim gibi* belki ilaçlar yediriyor tutamıyor kız kendini... Her şey olabilir. Hem Hazal Kaya şişmanlamış ama oyunculuğundan bir şey kaybetmiş mi? Bir bakalım: Gözler önünde her şey o oyunculuğundan hiçbirşey kaybetmemiş biraz kilo alsa ne olur? Hem şişmanlar güzel olamaz mı? Kilolular oyuncu olamaz mı? Hazal Kaya etten kemikten yapılmadı mı? Tamam Tamam sakinim! Hazal Kaya'yı çok sevdiğimden değil ama son zamanlarda bende kilo problemi yaşadığım için her gören arkadaşım bununla ilgili bir yorum yaptığı için bu haberler bu twitler ve bu söylemler hayatımda bir yere dokundu anlayın işte yaram vardı gocundum! Hem o Hazal Kaya hala çok güzel çok başarılı :) Tıpkı benim gibi!!!!

7 yorum:

 1. ben de nefret ediyorum bu çamur atma açık bulma çabalarından kendileri kusursuzmuş gibi. ve kilo muhabbetide bana hoş gelmiyo etrafımızda herkes prototipmi olcak peehh

  YanıtlaSil
 2. Hazal Kaya'yı beğeniyorum. Ama kilo alması bunu değiştirmiyor. O yüzden bu haberi çok önemsemedim...

  YanıtlaSil
 3. bizler gibi oda bi insan çok fazla üstüne gidilmesi çok saçma bence. kilo almasıda normal şuanda çok hızlı bi iş hayatı içinde değil güzel bi hayatı var aldığı gibi vermesinide bilir aklı başında bir oyuncu bence.

  YanıtlaSil
 4. aynen. çok hoş bi bayan

  YanıtlaSil
 5. güzellik göreceli bi kavramdır.. ben hiç beğenmiyorum mesela..

  YanıtlaSil
 6. Güzel bir paylaşım olmuş .Teşekkürler.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...